24 вересня 2013

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнському літературному конкурсі «Літературна надія Дніпра - 2013»

Конкурс «Літературна надія Дніпра» започатковано Дніпропетровською Центральною міською бібліотекою та ІА «Міський сайт» gorod.dp.ua у 2011 році як літературний конкурс для молодих авторів, які пишуть українською мовою. Проводиться конкурс раз на два роки.
     Метою «Літературної надії Дніпра» було пропагування читання новітньої української літератури. Конкурс давав можливість читачам познайомитись із творчістю молодих українських поетів і прозаїків, а молодим письменникам проявити себе.
За підсумками першого конкурсу було видано колективний збірник, проілюстрований молодими художниками з Дніпропетровського театрально-художнього коледжу. У переможців вийшли авторські книги: збірник віршів «Опромінення» Юлії Купіч та збірник повістей та оповідань «Портрет з минулого» Ольги Кай.
Надалі твори багатьох фіналістів конкурсу протягом двох років також увійшли до різноманітних творчих проектів, зокрема, до всеукраїнської поетичної антології «Римовані міста» та аудіокниги «Письменники Дніпропетровщини – шкільним бібліотекам», яка нині є у кожній школі Дніпропетровської області та в режимі відкритого доступу у мережі Інтернет.
Зважаючи на те, що перший конкурс пройшов успішно й мав великий розголос і за межами Дніпропетровської області, було вирішено розширити авторську географію. Так, із 2013-го року «Літературна надія Дніпра» стає всеукраїнським творчим змаганням.

     Умови подання:
вік учасників – від 18 до 40 років;
мова конкурсу – українська;
прийом робіт – з 15 вересня до 15 жовтня 2013 року.
У конкурсі мають право брати участь автори, які своїм життєвим шляхом або творчістю пов’язані із Дніпропетровськом.
Для авторів, які ніколи не були у Дніпропетровську (не мешкали, не навчалися, не пов’язані культурними та науковими зв’язками), наявність в одному з творів, поданих у номінації, топонімів Дніпропетровщини, місце дії або тематична пов’язаність з м. Дніпропетровськом є обов’язковою умовою участі у конкурсі.
Конкурс проводиться за трьома номінаціями:
поезія – 5-7 віршів, загальний обсяг не більше 150 рядків;
проза – кілька мініатюр, оповідання, фрагмент повісті чи роману, загальний обсяг не більше 15 тис. зн. із пробілами;
твори для дітей – 5-7 віршів, загальний обсяг не більше 150 рядків, або кілька мініатюр, оповідання, фрагмент повісті чи роману, загальний обсяг не більше 15 тис. зн. із пробілами.
Автор має право надіслати твори за однією, двома або трьома номінаціями конкурсу.
Конкурсний відбір проводиться у два етапи:
відбірковий тур – жовтень-листопад 2013 року;
фінал – листопад-грудень 2013 року.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар