У Полтавській області стартує проект “WOMEN WORK WELL”. Це інноваційна програма захисту прав та інтересів внутрішньо переміщених жінок на місцевих ринках праці, яка впроваджується ГО “Фонд прав людини”у співпраці з колегами з Естонського Жіночого Ресурсного Центру ENUT. Програма надасть ВПО нові унікальні можливості пройти бізнес навчання та започаткувати власну справу в місті свого проживання.
Інформаційну зустріч робочої групи щодо завдань та виконання проекту було проведено 17 липня в офісі Полтавської філії Суспільної служби України, яка і буде виконувати проект на Полтавщині. До участі у заході були запрошені активісти організацій, що працюють з ВПО та самі є вимушено переміщеними особами, лідери громадських організацій, журналісти.
![WOMEN WORK WELL від креативної ідеї до активної дії WOMEN WORK WELL від креативної ідеї до активної дії](http://ssu-poltava.org/wp-content/uploads/2017/08/2017-07-20_081743-300x190.jpg)
Під час зустрічи було відібрано учасників Установчої Школи Тренінгу проекту “WOMEN WORK WELL”, саме вони, (а це успішні приватні підприємці, спеціалісти з ведення бухгалтерського обліку, менеджери з креативних індустрій, жінки переселенки, які вже мають свої починання в сфері бізнесу) після навчання і стануть тими , хто впроваджуватиме ідеї та ініціативи проекту в життя.
Немає коментарів:
Дописати коментар